PRI NÁKUPE NAD 45 EUR DORUČENIE ZADARMO
 x 

0€
0x,
Obsah košíka:
Ako používať argánovy olej

NA TVÁR

Alassala argánovy olej sa môže používať na noc, ako intenzívna hydratačná starostlivosť, alebo ráno, ako podklad pre make up. Vďaka svojmu nemastnejúcemu efektu. Začnite používať olej na noc, aby ste zistili, ako vaša pleť bude reagovať.

Neskôr používajte dvakrát denne, ak vaša pleť potrebuje extra hydratáciu. Nanášajte na suchšie miesta alebo tam, kde by sa vám mohli tvoriť vrásky. Olej používajte ráno aj v prípade, že máte veľmi suchú pleť.

Na celú tvár používajte len pár kvapiek, uvidíte, že to je postačujúce. Olej do pokožky preniká jednoducho, nezanecháva povrch mastný a môže sa používať okolo očí.

Pre všetky typy pleti je odporúčaná jemná, večerná masáž tváre, krúživými pohybmi. Rovnako tak môžete argánovy olej použiť na suché pery.

Ak sa chystáte použiť argánovy olej prvýkrát, odporúčame olej najprv naniesť na zahalené miesto, aby ste sa uistili, ako bude reagovať vaša pokožka.

NA VLASY

Je veľmi dôležité vedieť, ako sa správne používa argánovy olej určený vlasy. Môže byť nanášaný pred alebo po umývaní vlasov.

Pred kúpeľom nalejte olej na vlasy, aby bol olej obsiahnutý od korienkov až ku končekom.

Potom olej jemne vmasírujte do pokožky hlavy a zabaľte do teplého uteráka na 30 minút. Následne opláchnite .

Ak máte suchú pokožku hlavy či lupiny, odporúčame olej vmasírovať tiež až ku končekom. Opakujete raz až dvakrát týždenne pre dosiahnutie jemných, hladkých a lesklých vlasov.

Pre  úpravu krepatých vlasov použite kvapku oleja či dve, rozotrite v dlaniach a vtlačte do končekov vlasov.

NA STRIE

Ak chcete, aby olej voňal, môžete ho zmiešať s olejom zo sladkých mandlí či ružovým olejom. Takto zmiešaný, alebo čistý olej naneste na brucho, do podpazušia alebo ktorúkoľvek inú časť tela. Nie je potrebné intenzívne vtierať, vďaka jednoduchému prenikaniu oleja do pokožky. Stačí jemne vmasírovať.

Náš organický argánovy olej stačí užívať dvakrát denne, aby sa výrazne zlepšila pružnosť pokožky v postihnutej oblasti.

Ak sa chystáte použiť argánový olej prvýkrát, odporúčame olej najprv naniesť na zahalené miesto, aby ste zistili reakciu vašej pokožky.NA NECHTY

Na nechty používajte zmes argánového oleja a citrónovej šťavy. Nie je potrebné používať iba olej.

Celé nechty ponorte do zmesi na 10 minút. Tento proces nielen zjemní kutiky a zníži lámavosť nechtov, ale navyše dodá vašim nechtom zdravý vzhľad.

Argánovy olej používajte tiež vždy pred spaním. 

Použitie k zábrane proti tvorbe lupienky, ekzémov a akné..

Pre zmierňované problémy, nanášajte argánovy olej trikrát až štyrikrát denne na postihnuté oblasti. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu je argánovy olej dobrým pomocníkom pri liečbe zápalových ochorení.

Pomáh od bolesti pri artritných a reumatických ochoreniach 

Argánovy olej napomáha od bolesti pri artritických a reumatických ochoreniach.POUŽITIE MAROCKÉHO ČIERNEHO MYDLÁ

Uistite sa, že váš kúpeľ je dostatočne teplý. Vaša pokožka by mala byť horúca, vlhká a vláčna pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov. Mydlo naneste na tvár a telo malými krúživými pohybmi. Vyhnite sa oblasti okolo očí. Nechajte pôsobiť 5 - 10 minút, aby sa mydlo dostalo do pórov a naštartovalo čistiaci proces. Starostlivo umyte.

Pre ešte lepšie výsledky, použite na telo spoločne s mydlom marockú rukavicu "KESSY" na peeling. Intenzívne "drhnite" kožu od zhora nadol a späť, aby ste odstránili všetky odumreté bunky. Opláchnite. Vaša pokožka zostane jemná na dotyk a zároveň žiarivá.

Je vhodné pre všetky typy pleti. Používajte denne. Peeling odporúčame dvakrát týždenne.

POUŽITIE MAROCKÉHO ÍLU "RHASSOUL"

  • PLEŤOVÁ MASKA:
  • Zmiešajte 20g ílu v malej miske s vodou v takom pomere, aby sa vytvorila hladká pasta. Pridajte pár kvapiek arganového olej a nechajte vstrebať vodu. Naneste na suchú pleť, vyhnite sa oblasti okolo očí a opláchnite teplou vodou po 7 -10 minútach.
  • MASKA NA VLASY:
  • Pre krátke až stredne dlhé vlasy zmiešajte 50g ílu (viac, ak máte dlhé vlasy) s dostatočným množstvom vody, aby sa vytvorila tekutá pasta. Naneste na vlasy, votrite zmes po celej dĺžke vlasov a vmasírujte do pokožky hlavy. Nechajte pôsobiť 10 - 20 minút a potom dôkladne opláchnite. Vysušte uterákom, prečešte. Kondicionér nie je potrebný, íl vlasy ošetrí dostatočne.
  • ČISTENIE CELÉHO TELA:
  • Zmiešajte íl s vodou, aby sa vytvorila hladká pasta, pridajte pár kvapiek argánového oleja a zmes naneste na celé telo. Opláchnite a užite si báječný pocit hladkej a jemnej pokožky.