Späť na: BIO PRÍRODNÉ PRODUKTY PRE KRÁSU

ALASSALA® MOROCCAN RHASSOUL ÍL 200 g

Tlačiť
ALASSALA® MOROCCAN RHASSOUL ÍL
OBJEM: 200g
 BIO kozmetika -Prírodná BIO kozmetika -Arganový olej -Arganový olej pre telo-Arganový olej na vlasy -bio arganový olej-ALASSALA MOROCCAN RHASSOUL ÍL-peeling na tvar-peeling na tvar po domacky-domaci peeling na suchu plet-domaci peeling na akne

Základná cena s DPH
Predajná cena po zľave
15.40 €
Predajná cena10,00 €
Štandardná cena:
 BIO kozmetika -Prírodná BIO kozmetika -Arganový olej -Arganový olej pre telo-Arganový olej na vlasy -bio arganový olej-ALASSALA MOROCCAN RHASSOUL ÍL-peeling na tvar-peeling na tvar po domacky-domaci peeling na suchu plet-domaci peeling na akne

ALASSALA® ALASSALA MOROCCAN  RHASSOUL ÍL  

 

Organický slnkom sušený marocký íl je bohatý na minerály (má unikátne zloženie oxidu kremičitého, magnézia, draslíka a kalcia) a je pokladaný za prírodný skrášľovač. . Má výborné exfoliačné, čistiace a detoxikačné vlastnosti. Je špeciálne vhodný pre mastnú pokožku, pretože vyťahuje prebytočnú mastnotu a nečistoty z pleti a je skvelým čistiacim prostriedkom, ktorý zanechá pleť hladkú a vyživenú. Marocký íl má protizápalové, antibakteriálne a antiseptické účinky, preto sa môže používať aj denne na umývanie pleti. Pravidelným používaním napomáha zlepšeniu vzhľadu pokožky, ktorá trpí ekzémom, psoriázou, akné alebo rosaceou. Štúdie potvrdili, že marocký íl zlepšuje štruktúru pleti, redukuje jej suchosť a šupinatosť, zlepšuje elasticitu a pevnosť pokožky a odstraňuje odumreté bunky z pleti, čím ju zanecháva jemnú a vláčnu.

Alassala rhassoul íl sa používa nielen na vlasy a pleť, ale i na celé telo. Dokonalé čistí, detoxikuje zjemňuje pokožku. Zvláčňuje vysušenú pleť a posilňuje jej pružnosť. Dokonalé čistí póry a hlboko usadené nečistoty. Odstraňuje odumreté kožné bunky, pokožku omladzuje a dokonale vyhladzuje jej povrch. Poskytuje vysokú ochranu a žiarivý vzhľad.

Zloženie: 100% prírodný Rhassoul íl

Pre pleťovú masku: 

Rozmiešajte 20g rhassoul Clay v miske s dostatočným množstvom vody, aby bola hladká a pastovitá. Pridajte niekoľko kvapiek argánového oleja a nechajte absorbovať. Naneste na suchú tvár, vyhnite sa oblasti okolo očí. Opláchnite teplou vodou po 7-10 minútach. 

Pre masku na vlasy:

Pre krátke a stredne dlhé vlasy rozmiešajte 50g (ak sú Vaše vlasy dlhšie, rozmiešajte viac gramov) s dostatočným množstvom vody na vytvorenie hladkej, pastovitej zmesy. Ďalej postupujte nasledovne: naneste na vlasy a vmasírujte až do pokožky hlavy. Nechajte pôsobiť po dobu 10 až 20 minút, potom dôkladne opláchnite. Vlasy vysušte uterákom do sucha a prečešte hrebeňom. Kondicioner nie je potrebný, pretože vlasy sú už ošetrené Jilem.

Na Celé Telo:

Rozmiešajte dostatok rhassoul Clay s primeraným množstvom vody na vytvorenie hladkej pasty. Pridajte niekoľko kvapiek argánového oleja, potom ho naneste na celé telo. Pokožku opláchnite. Po opláchnutí zanechá Vašu pokožku hladkú a zamatovú.