Späť na: BIO PRÍRODNÉ PRODUKTY PRE KRÁSU

ALASSALA® ORGANIC PRÍRODNÝ VÝŽIVNÝ PLEŤOVÝ A TELOVÝ BALZÁM S BAMBUCKÝM MASLOM,POMARANČOVÝM/ ARGANOVÝM OLEJOM 50 ml

Tlačiť
OBJEM: 50ml

Základná cena s DPH
Predajná cena po zľave
11.70 €
Predajná cena10,00 €
Štandardná cena:

ALASSALA® ORGANIC MOROCCAN PRÍRODNÝ VÝŽIVNÝ PLEŤOVÝ A TELOVÝ BALZÁM S NERAFINOVANÝM BAMBUCKÝM,POMARANČOVÝM/ ARGANOVÝM OLEJOM 

ALASSALA® zvolila bambucké maslo, ktoré sa zberá ručne v Afrike a dodržiava tým všetky zásady fair-trade. Vďaka nášmu neustálemu dohľadu a kontrolou môžeme zabezpečiť predovšetkým kvalitné životné podmienky pre miestnych poľnohospodárov. Vytvorené pracovné prostredie je založené na dodržiavanie bezpečných, pracovných podmienok. Takéto prostredie dáva príležitosti získať adekvátne ohodnotenie za odvedenú prácu. Tým môžu byť uspokojené základné potreby poľnohospodárov. Pri udržaní našich dlhodobých, obchodných vzťahov sú naši výrobcovia schopní plánovať a investovať do vzdelávania a spracovateľských zariadení.

Naše nerafinované a dokonca chemicky neošetrované bambucké maslo sa vyznačuje špičkovou kvalitou, certifikovanými a organickými zložkami, ktoré pochádzajú z overených zdrojov. Proces importu je zabezpečený tak, aby sme Vám boli schopní ponúknuť ten najkvalitnejší produkt. Najlepšie je bambucké maslo v nerafinovanom stave(počas rafinácie sa, odstraňujú, bohužiaľ aj dôležité bioaktívne látky).

Obsahuje zložky: 100% organické bambucké maslo, 100% organický argánovy olej a extrakt sladkého pomaranča. Balzam ALASSALA® s bambuckým maslom intenzívne vyživuje, hydratuje a upokojuje veľmi suchú pokožku a účinne ju chráni pred vysušovaním a klimatickými vonkajšími vplyvmi. Pomáha tiež predchádzať starnutiu pokožky a podporuje proces jej regenerácie. Tento 100%  balzam sa dobre vstrebáva do pokožky bez akéhokoľvek pocitu zaťažovania. Pokožku zanecháva mimoriadne jemnú a hladkú.

NEOBSAHUJE:

Syntetické vonné látky, parabény, minerálne oleje, silikóny, sulfáty, propylénglykol, ftaláty, GMO, PEG, TEA a DEA.

Aplikacie

Aplikujte denne na vyčistenú pleť. Jemnou masážou a krúživými pohybmi nanášajte balzam Alassala z bambuckého masla na pokožku Vašej tváre i celého tela. Aktivujú sa tak prehriatie a lepšie absorpcie hlboko do pokožky. Odporúčame používať na noc pred spaním, pre mimoriadnu regeneráciu a výživu Vašej pokožky. Potrebné je len malé množstvo balzamu, lebo pri jeho nanášaní sa nádherne rozpúšťa a ihneď vstrebáva. Tento produkt je veľmi bohatý na všetky výživné zložky, ako sú nenasýtené mastné kyseliny, vosky a vitamíny.

 Zloženie: Butyrospermum parkii butter (100% nerafinované organické bambucké maslo), argania spinosa (100% organický argánovy olej),extrakt sladkeho pomaranča (Citrus Sinensis Oil, Pogostemon Cablin Oil)