Späť na: BIO PRÍRODNÉ PRODUKTY PRE KRÁSU

ALASSALA® MOROCCAN BIO MYDLO S FRANCÚZSKYM ÍLOM,MATOU A ARGANOVÝM OLEJOM 100g

Tlačiť
ALASSALA® MOROCCAN BIO MYDLO S FRANCÚZSKYM ÍLOM,MATOU A ARGANOVÝM OLEJOM
OBJEM: 100g
ALASSALA® MOROCCAN MYDLO S FRANCÚZSKYM ÍLOM,MATOU A ARGANOVÝM OLEJOM

Základná cena s DPH
Predajná cena po zľave
Predajná cena7,20 €
Štandardná cena:
ALASSALA® MOROCCAN MYDLO S FRANCÚZSKYM ÍLOM,MATOU A ARGANOVÝM OLEJOM

ALASSALA® MOROCCAN NATURAL BAR SOAPS - BIO MYDLO S FRANCÚZSKYM ÍLOM,MATOU A ARGANOVÝM OLEJOM 

Alassala® mydlo s francúzskym ílom a arganovým olejom s mätou je vyrobené s osviežujúcim a antibakteriálnym esenciálnym olejom mäty piepornej a organickým francúzskym ílom, ktorý je známy pre svoju čistiacu schopnosť bez prípadného vysušenia pokožky. Jedná sa o skutočne skrášľujúci produkt, ktorý pokožku tváre ale aj celého tela zjemňuje. Je veľmi osviežujúci a má hodvábne hladkú štruktúru. Toto mydlo je vhodné najmä pre citlivú alebo suchú pokožku, funguje ale rovnako tak ako na tvár a telo pre všetky typy pleti.

Zloženie: Aqua, Glycerin, Sodium Palmate, Sucrose, Sodium Cocoate, Decyl Glucoside, Sodium Chloride, Citric Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Sodium Citrate, Sodium Palm Kernelate, Sodium Arganate, Montmorillonite, Mentha Piperita Oil.

AKTÍVNE PRÍRODNÉ ZLOŽKY

  • Natural rhassoul íl neobsahuje žiadne povrchovo aktívne látky a jemne čistí tým, že absorbuje nečistoty a prebytočný maz. Tento jemný scrub rešpektuje prirodzené a ochranné lipidy na pokožke a vlasoch a nedráždi mazové žľazy. Je najlepším prírodným detoxikačným a čistiacim produktom.