Späť na: BIO PRÍRODNÉ PRODUKTY PRE KRÁSU

ALASSALA® MOROCCAN BIO MYDLO S ÍLOM RHASSOUL,LEVANDUĽOU A ARGANOVÝM OLEJOM 100g

Tlačiť
ALASSALA® MOROCCAN BIO MYDLO S ÍLOM RHASSOUL,LEVANDUĽOU A ARGANOVÝM OLEJOM
OBJEM:100g
ALASSALA® MOROCCAN MYDLO S ÍLOM RHASSOUL,LEVANDULOU A ARGANOVÝM OLEJOM

Základná cena s DPH
Predajná cena po zľave
Predajná cena7,20 €
Štandardná cena:
ALASSALA® MOROCCAN MYDLO S ÍLOM RHASSOUL,LEVANDULOU A ARGANOVÝM OLEJOM

ALASSALA® MOROCCAN NATURAL BAR SOAPS - BIO MYDLO S ÍLOM RHASSOUL,LEVANDUĽOU A ARGANOVÝM OLEJOM 

Alassala® mydlo s ílom rhassoul a arganovým olejom s levanduľou je vhodné pre každodenné používanie. Je založené na 100% prírodnej rastlinnej báze obohatené o výživný arganový olej. Vaša pokožka zostane tak po jej použití jemná s ľahkou a upokojujúce levanduľovou vôňou. Toto jemné mydlo je vhodné pre všetkych - osoby s citlivou, suchú až šupinatú pokožkou, pre pleť, ktorej chýba potrebná hydratácia alebo je vystavená nepriaznivým vplyvom počasia alebo je narušená inými agresívnymi produktany.

Zloženie: Aqua, Glycerin, Sodium Palmate, Sucrose, Sodium Cocoate, Decyl Glucoside, Sodium Chloride, Citric Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Sodium Citrate, Sodium Palm Kernelate, Sodium Arganate, Moroccan Lava Clay.

 AKTÍVNE PRÍRODNÉ ZLOŽKY

  • Natural rhassoul íl neobsahuje žiadne povrchovo aktívne látky a jemne čistí tým, že absorbuje nečistoty a prebytočný maz. Tento jemný scrub rešpektuje prirodzené a ochranné lipidy na pokožke a vlasoch a nedráždi mazové žľazy. Je najlepším prírodným detoxikačným a čistiacim produktom.