Späť na: BIO PRÍRODNÉ PRODUKTY PRE KRÁSU

ALASSALA® MOROCCAN SHAMPOO BAR HARMONIZUJÚCE TVRDÝ ŠAMPON S ARGANOVÝM OLEJOM 85g

Tlačiť
ALASSALA® MOROCCAN SHAMPOO BAR HARMONIZUJÚCE TVRDÝ ŠAMPON S ARGANOVÝM OLEJOM
OBJEM: 85g
ALASSALA® MOROCCAN SHAMPOO BAR HARMONIZUJÚCE TVRDÝ ŠAMPON S ARGANOVÝM OLEJOM

Základná cena s DPH
Predajná cena po zľave
Predajná cena10,00 €
Štandardná cena:
ALASSALA® MOROCCAN SHAMPOO BAR HARMONIZUJÚCE TVRDÝ ŠAMPON S ARGANOVÝM OLEJOM

ALASSALA NATURAL ARGAN OIL SHAMPOO BAR with 100% organic argan oil - Prírodný  šampon  argánovým olejom 

Toto výživné Alassala® prírodné šampónové mydlo je obohatené o 100% prírodný kokosový olej pre svoje hydratačné vlastnosti a bio arganový olej pre luxusné umývanie. Naviac obsahuje vôňu čistých esenciálnych olejov z rozmarínu, levandule a grapefruitu, ktoré sú prospešné pre vaše vlasy a vlasovú pokožku. Obnovujú, vyvažujú a osviežujú ich povrch.Mýdlo zanecháva vlasy čisté a lesklé. Je vhodné pre všetky typy vlasov, ako pre normálne tak jemné vlasy. Bez parabénov, SLS a SLES.

AKTÍVNE PRÍRODNÉ ZLOŽKY

• Organický arganový olej so svojím vysokým obsahom karotenoidov a tokoferolov (vitamín E), pomáha hlboko hydratovať, obnovovať a vyhladzovať poškodené vlasy.

  Návod na použitie: dôkladne vmasírujte do vlasov a vlasovej pokožky, kým  sa vytvorí krémová pena. Potom dobre opláchnite vodou, v prípade potreby opakujte.

Zloženie: Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Palmate, Aqua, Glycerine, Sodium Castorate, Sodium Arganate, Lavandula Angustifolia Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Moroccan Lava Clay, Linalool, Limonene.

Hmotnosť: 85 g