MOROCCAN SENSE MAROCKÉ ÍL RHASSOUL - SEDEM RASTLÍN 200 G

Tlačiť
Moroccan Sense rhassoul Powder je marocký íl vulkanického pôvodu, ktorý sa využíva v tradičných marockých kúpeľoch Hammam. Vhodný pre všetky typy pokožky a vlasov.

Základná cena s DPH
Predajná cena po zľave
17.00 €
Predajná cena15,40 €
Štandardná cena:

ÚČINKY: Má vysoko čistiacu schopnosť, zbavuje pleť nečistôt, prebytočného mazu a zjemňuje povrch pokožky. Ošetruje tiež vlasy a vlasovú pokožku, bez toho aby sa narušili vlasové folikuly. Dodáva vlasom pružnosť a žiarivý vzhľad. 

 

APLIKÁCIA: Pre pleťovú a vlasovú masku alebo telový zábal rozmiešajte požadované množstvo s teplejšou vodou. Použiť sa môže tiež pleťová ružová voda alebo voda z pomarančových kvetov. Odporúčame pridať 1-2 kvapky arganového oleja. Vytvorte hustú konzistenciu a naneste na navlhčenú pokožku alebo vlasy. Nechajte pôsobiť 10-15 min, potom opláchnite vodou. Pleť aj končeky vlasov ošetrite na záver arganovým olejom.

INGREDIENTS: Moroccan Lava Clay, Rosmarinus officinalis leaf water extract, Lavandula angustifolia flower water extract, Myrtus communis leaf water extract, Eugenia caryophyllata clow powder, Urtica dioica leaf water extract, Rosa damascena flower water extract, Homalothecium X hypnum crupessiform water extract, Lavandula hybrida oil, linalool.