ALASSALA® MOROCCAN ORGANIC ARGÁNOVÝ OLEJ PRE PLEŤ A TELO 250ml

Tlačiť
OBJEM: 250 ml
Arganový olej -Arganový olej pre telo-Arganový olej na vlasy -Arganový olej

Základná cena s DPH
Predajná cena po zľave
Predajná cena55,00 €
Štandardná cena:

ALASSALA® MOROCCAN ORGANIC ARGÁNOVÝ OLEJ PRE PLEŤ A TELO  250 ml

ALASSALA® Organic Moroccan Bio Argan Oil je  jeden z najúčinnejších organických olejov, ktorý sa používa pri starostlivosti o pleť. 100% čistý, argánovy olej je vylisovaný za studena z najlepších vybraných jadier orechov Argánie tŕnistej. Neobsahuje parfumácie, ani žiadne chemické konzervanty, či prísady. Dokáže zmierniť príznaky starnutia pokožky a omladí Vašu pleť.

Arganový olej zabraňuje starnutiu pleti a je jeden z najobľúbenejších produktov prírodnej kozmetiky používanej na problematickú pleť.Liečivé účinky arganového oleja sú známe ori liečení rôznych problémoch kožných ochorení (akné, psoriázy, atypická ekzema). vďaka svojmu prírodnému zloženiu, nenasýtených mastných kyselín, polyfenolov, antioxidantov, karotenoidov a vysokého obsahu vitamínu  A, E, F, omega 6 a 9. Arganový olej, prezývaný tiež ako tekuté zlato alebo marocké zlato. Tieto zlúčeniny pomáhajú hydratovať  pleť, chránia pred vonkajšími vplyvmi, zabraňujú starnutiu pleti a tela. Do pokožky sa rýchlo vstrebávajú. Trpí Vás poškodené nechtové lôžky. Argánovým olejom masírujťe Vaše nechty. Účinkujú ako velmi dobrý masážny olej. 

Zloženie:  100% Bio arganový olej

Účinky argánoveho oleja  

• Intenzívne hydratuje suchú pokožku,

• redukuje tvorbu vrások a rozšírených kožných pórov,

• výrazne vyhladzuje pleť,

• znižuje podráždenie pokožky,

• redukuje výskyt rozšírenie pigmentových a stareckých škvŕn,

• vyhladzuje jazvy a v tehotenstve zabraňuje vznik strií,

• eliminuje tvorbu kožného mazu, lieči ekzém a lupienky,

• posilňuje slabé nechty a zjemňuje pokožku nechtového lôžka

 

Arganový olej sa odporúča používať pravidelne.

Najlepšie sa olej  vstrebáva vlhkou pokožkou po použití sprchy. Z počiatku používajte  pár kvapiek na celú tvár a presvedčite sa či je to postačujúce. Ak to nepostačuje pridajte 1 - 2 kvapky.  Olej do pokožky preniká jednoducho, nezanecháva povrch mastný a môže sa používať okolo očí.