MOROCCAN SENSE BIO ARGANOVÝ OLEJ / SANDALOVÝ OLEJ ( With 100% Natural Sandalwood Oil Blend) 50 mll

Tlačiť
OBEM: 50 ml
 BIO kozmetika -Prírodná BIO kozmetika -Arganový olej -Arganový olej pre telo-Arganový olej na vlasy - bio arganový olej-MOROCCAN ORGANIC ARGÁNOVY OLEJ / SANDALOVÝ OLEJ PRE MUŽOV

Základná cena s DPH
Predajná cena po zľave
Predajná cena20,00 €
Štandardná cena:

 

 

  MOROCCAN SENSE  BIO ARGANOVÝ OLEJ / SANDALOVÝ OLEJ  (  With 100% Natural Sandalwood Oil Blend)

Moroccan Sense organický arganový olej je zmes z 100% Bio argánoveho oleja lisovaný za studena najlepších vyberaných orechov Argania tŕnisté a olejov z santalového dreva a bergamotu bez pridaných syntetických látok a umelých prísad.  Pleť prejasňuje, upokojuje a hydratuje. Dokáže zmierniť príznaky starnutia pokožky a omladí Vašu pleť.

 Je veľmi šetrný k pokožke vzhľadom na obsah arganového oleja sa zmesou esenciálnych olejov:

Arganový olej je známy vďaka svojmu prírodnému zloženiu, nenasýtených mastných kyselín, polyfenolov, antioxidantov, karotenoidov a vysokého obsahu vitamínu  A, E, F, omega 6 a 9. Arganový olej, prezývaný tiež ako tekuté zlato alebo marocké zlato. Tieto zlúčeniny pomáhajú hydratovať  pleť, chránia pred vonkajšími vplyvmi, zabraňujú starnutiu pleti a tela.

Bergamot je známy pre svoje vlastnosti ako: dezodoranta, hojenie. Má  antiseptickú, sedatívnu, analgetickú, antidepresívnu funkciu, vhodný na kožné problémy (akné, mastná pleť, psoriáza, ekzém, herpes).

Sandalove drevo známy pre svoje vlastnosti ako : antiseptikum, anti-poburujúce, protizápalové, dezinfekčné,zastavuje krvácanie,protiplesňový zmäkčovacie vlastnosti atď. 

Kadidlo známy pre svoje vlastnosti ako: antiseptikum, anti-poburujúce, protizápalové, dezinfekčné, zmäkčovacie vlastnosti atď. 

Moroccan sense  organický arganový olej  unikátna formula pomáha vyhladiť a osviežiť pokožku , lebo prináša živiny, ktoré Vaša pleť  potrebujú.

Vhodné pre všetky typy pleti, Moroccan Sense Organic Argan Oil  pomáha výrazne znížiť podráždenie pokožky. Dokonale ju tiež vyživuje a zároveň poskytuje celodennú hydratáciu. To tiež pomáha zmierniť a upokojiť prejavy ekzému či psoriázy. 

Zloženie:   100% Organic Argan Oil, 100 % Organic Sandalwood Essential Oil, 100 % Organic Bergamot Essential Oil, 100 % Organic Frankincense Essential Oil.

Použtie

Na pleť: Po holení aplikujte niekoľko kvapiek do dlaní a jemne vmasírujte do pokožky v oblasti tváre. Pre úplnú hydratáciu Moroccan Sense organický arganový olej  je najlepšie používať dvakrát denne: ráno a večer.