PRI NÁKUPE NAD 45 EUR DORUČENIE ZADARMO
 x 

0€
0x,
Obsah košíka:
ORGANICKÝ BALZAM s bambuckým maslom A Arganovým olejom

"ALASSALA®" si zvolila bambucké maslo, ktoré sa zberá ručne v Afrike ako zásadu fair-trade. Vďaka nášmu neustálemu dohľadu a kontrolou organických inšpekcií môžeme zabezpečiť predovšetkým kvalitné životné podmienky pre miestnych poľnohospodárov. Vytvorené pracovné prostredie je založené na dodržiavaní bezpečných pracovných podmienok. Takéto prostredie prináša príležitosti získať zodpovedajúce ohodnotenie za odvedenú prácu a tým môžu byť uspokojené ich základné potreby. Pri udržaní našich dlhodobých obchodných vzťahov sú naši výrobcovia schopní plánovať dopredu a s dôverou investovať do dopravy, vzdelávania a spracovateľských zariadení.

Obsahuje iba dve zložky: 100% organické bambucké maslo a 100% organický arganový olej. Balzam "ALASSALA®" s bambuckým maslom intenzívne vyživuje, hydratuje a upokojuje veľmi suchú pokožku a účinne ju chráni pred vysušovaním a klimatickými vonkajšími vplyvmi. Pomáha tiež predchádzať starnutiu pokožky a podporuje proces jej regenerácie. Tento 100% BIO balzam sa dobre vstrebáva do pokožky bez akéhokoľvek pocitu zaťažovania. Pokožku zanecháva mimoriadne jemnú a hladkú.

NEOBSAHUJE:

Syntetické vonné látky, parabény, minerálne oleje, silikóny, sulfáty, propylénglykol, ftaláty, GMO, PEG, TEA a DEA.

NÁVOD NA POUŽITIE:

Aplikujte denne na vyčistenú pleť. Jemnou masážou a krúživými pohybmi nanášajte balzam "ALASSALA®" z bambuckého masla na pokožku vašej tváre i celého tela. Aktivuje sa tak prehriatie lepšie sa absorbuje do pokožky. Odporúčame používať na i noc pred spaním pre mimoriadnu regeneráciu a výživu Vašej pokožky. Potrebné je iba malé množstvo balzamu, lebo pri jeho nanášaní sa nádherne rozpúšťa a ihneď vstrebáva. Tento produkt je veľmi bohatý na všetky výživné zložky, ako sú nenasýtené mastné kyseliny, vosky a vitamíny.


Alassala Pleťový a Telový Balzam s Bambuckým Maslom a 100% Arganovým Olejom

Naše bambucké maslo sa vyznačuje špičkovou kvalitou, certifikovanými a organickými zložkami, ktoré pochádzajú z overených zdrojov. Proces importu je zabezpečený tak, aby sme Vám boli schopní ponúknuť ten najkvalitnejší produkt.