PRI NÁKUPE NAD 45 EUR DORUČENIE ZADARMO
 x 

0€
0x,
Obsah košíka:
ALASSALA MAROCKÉ ČIERNE MYDLO

Marocké čierne mydlo je zázračný liek na telo. Je bohaté na minerály, ktoré pomáhajú čistiť a detoxikovať vašu pleť a pritom ju zanechajú neuveriteľne hladkú. Alassala® marockeho čierneho mydla je tajomstvo čistej, zdravej a žiarivéj pleti.

Alassala prírodné marocké čierne mydlo je 100% prírodný rastlinný produkt. Vyrobené je z čiernych olív a vďaka olivovému a argánovému oleju je vysoko bohaté na vitamín E. Mydlo je skvelé na zjemnenie a hydratovanié pleti a ako peeling. Pleť čistí odstraňovaním odumretých buniek a toxínov, čím zanecháva pleť hladkú a jemnú na dotyk. Vďaka vysokému obsahu vitamínu E pomáha pleť revitalizovať, zlepšuje  elasticitu a pevnosť, zabraňuje vysúšaniu, lúpaniu, dehydratácii a starnutiu pleti.

Alassala čierne mydlo pení len zľahka a určite si zamilujete jeho bohatú konzistenciu. Je vhodné pre všetky typy pleti, najmä pre suchú a staršiu pleť.


Toto na minerály bohaté mydlo pomáha očistiť a detoxikovať vašu pleť a zanecháva ju neuveriteľne jemnú a hladkú. Alassala prírodné marocké čierne mydlo je 100% prírodný rastlinný produkt bohatý na vitamín E, čo z neho robí tajomstvo čistej, zdravej a žiarivej pleti.

Marocký exfoliačný RUKAVICE KESSA

Vďaka svojej zrnitej štruktúre je táto rukavica jednou z najefektívnejších rukavíc na trhu. Pocit, ktorý zanecháva na koži je doslova božský. Exfoliačný rukavice ako táto sú v arabčine označované ako "KESSA" či "KESSE". Je základnou výbavou očisty používanú v tradičných kúpeľoch Hammam.

Mydlo sa odporúča používať denne a peeling raz týždenne, prípadne viackrát ak je potreba. Peeling zanechá vašu pokožku hladkú, odstránením mŕtvych vonkajších vrstiev bude vaša pokožka odolnejšia a zdravšie. Peeling zlepšuje obeh krvi a lymfy.