PRI NÁKUPE NAD 45 EUR DORUČENIE ZADARMO
 x 

0€
0x,
Obsah košíka:
Alassala beauty

NÁŠ CIEĽ     

Naším cieľom je plne zabezpečiť spokojnosť zákazníkov produktami najvyššej kvality, vyrobených za použitia len tých najlepších organických a fair-trade ingrediencií, ktoré príroda poskytuje. Naším cieľom je, aby ste pocítili potešenie z toho, že ste nádherní a prirodzene zdraví.

Za Alassala - Arminka Akobyanova

PREČO SA VYRÁBAJÚ PRODUKTY "ALASSALA®"?

Náš "ALASSALA®" marocký arganový olej, je výniočný vďaka svojmu všestrannému využitiu. Doposiaľ ešte nebol vyvinutý žiaden iný kozmetickýprodukt, s toľkými možnosťami využitia. Dbáme na to, aby náš olej pochádzal predovšetkým z udržateľných zdrojov. Chceme aby prostredie, z ktorého olej pochádza, využívalo benefitov tohto pozoruhodného lokálneho zdroja.
 
Používame zásadne iba 100% získaný marocký, arganový olej, ktorý je lisovaný miestnymi ženami spôsobom za studena. To znamená, že kúpou každého z naších výrobkov priamo prispievate na ochranu berberských kmeňov a argánovych lesov.
 
"ALASSALA®" marocké prírodné produkty pre krásu, neobsahujú žiadne umelé prísady a taktiež konzervanty. Väčšina kozmetických produktov na trhu, ktoré sú založené na báze argánového oleja, obsahujú mnoho umelých a chemických látok ako sú napríklad: Cyclopentasiloxan, Dimethicone, Cyclomethicone, Butylphenyl, Methylpropional, extrakt z ľanového semienka, žlté farbivo, červené farbivo, Kumarín, Benzyl Bonzoát, Alpha-Isomethyl.
 
Väčšina spomínaných látok je odvodená od silikónu, ktorý síce môže priaznivo pôsobiť na niektoré typy pleti, ale na ostatné môže mať škodlivé dôsledky. Keďže naše produkty žiadnu z týchto látok neobsahujú, sú vhodné pre všetky typy pletí a vlasov.